Přeskočit na obsah

Chytrá domácnost

Detaily služby

Jak vám pomůžeme

Podívejte se, jak chytře využít automatizaci v jednotlivých místnostech.

Chtěli byste inteligentní rodinný dům či byt, který se umí přizpůsobit Vám i počasí? Fantazii se meze nekladou a domácnost lze automatizovat tak, že Vám dopřeje maximální pohodlí. Ráno Vás probudí příjemná hudba, osvětlení se přizpůsobí Vaší činnosti nebo můžete využívat jen komfortu inteligetního topení. Vše můžete ovládat pomocí svého chytrého telefonu či tabletu přehledně v jedné aplikaci anebo klasicky manuálně pomocí vypínačů.
V koupelně můžete využít automatického odtahu vzduchu, jakmile se zvýší vlhkost a už nikdy nebudete mít zamlžené zrcadlo. Můžete si také přizpůsobit osvětlení a zapnout si vaši oblíbenou hudbu pro zpívání ve sprše, nebo si předehřát podlahu.
digestoř
Co takhle trošku vylepšit Vaši digestoř, abyste si mohli užít bramboráky bez zápachu? Chtěli byste automaticky přizpůsobit světla i audio vaření, či romantické večeři?
Co kdyby Vás ráno budilo sluníčko, ale zároveň v noci nerušilo pouliční osvětlení? Po celou noc byste měli v pokoji čerstvý vzduch a přitom netopili oknem ven, a nakonec byste se probudili se svou oblíbenou písní.
Při práci na PC, či koukání na televizi, Váš monitor neoslňuje sluníčko a zároveň máte plno elánu, protože se místnost nikdy nevydýchá. Teplota v místnosti je vždy podle Vašich představ.
Garage
Automatické otevírání brány či vrat pohodlně z telefonu oceníte zejména v dešti, nebo když přijede poslíček a vy nebudete doma.
Bezstarostná zahrada automaticky zalévá dle počasí, využívá dešťovou vodu a citlivě s ní hospodaří. Můžete si i vybrat, který záhon a jak budete zalévat.
Předehřát bazén na danou teplotu, či příjemné osvětlení není problém. Automatizovat můžete také zakrývání, ovládání filtrace či protiproud.
Zabezpečení vašeho domu či bytu je dnes již úplnou samozřejmostí. Můžete mít přehled o každém otevřeném oknu i o stavu všech čidel – pohybová, kouřová či záplavová. Vše včetně kamer a interkomu můžete mít napojeno na jeden centrální alarm.
Bojíte se, aby Vám děti nespadly ze schodů? Automatické podsvětlení schodů při detekci pohybu zajistí, že na cestu uvidí i Ti nejmenší, kteří ještě nedosáhnou sami na vypínač.
Fantazii se meze nekladou, chtěli byste předehřáté prkénko, vyhřívanou plochu pod nohy? Anebo byste raději měli vhodné osvětlení pro vaše křížovky, či nabíjení a stojánek pro Váš tablet?
Technická místnost je srdcem domu, kde se hlídá dostatek paliva pro kotel, teplota boileru, probíhá monitoring spotřeby elektrické energie a vše dohromady spolupracuje.

Kdy nás kontaktovat?

Právě stavíte či se chystáte stavět a řešíte projekt? To je přesně ta ideální chvíle nás kontaktovat. Poradíme vám, jak co nejlépe přizpůsobit elektroinstalaci a představíme Vám všechny možnosti abyste svůj dům mohli využívat naplno. Cílíte na nízkoenergetický, pasivní či dokonce energeticky „plusový“ dům? V takovém domě je klíčové sladit všechny technologie dohromady, aby se vzájemně doplňovaly a nepůsobily jedna proti druhé. Klasický případ může být vzájemná souhra stínění, topení a větrání. Například když svítí sluníčko, není potřeba tolik topit, a naopak v létě je vhodné dům v noci pomocí rekuperace ochladit a přes den přistínit. Veřte, že to funguje, sami v takovém chytrém domečku bydlíme. Nemusíte se bát, vždy máte absolutní přednost před automatizací. Jakmile zmáčknete tlačítko na žaluzie či něco jiného, dům Vás poslouchá jako kterýkoliv jiný.

Chcete vylepšit vaši stávající domácnost?

Ani tady se nás nemusíte bát kontaktovat., …vždyť jde to i bez drátů milý Marconi… Chytré prvky lze přidat i bez bourání či rekonstrukce. Budete-li se přeci jen pouštět do větší rekonstrukce, nejlepší je nás kontaktovat v době tvoření plánu. Přidat kabel, či dva v celkové práci nehraje roli.

Chcete svým blízkým ulehčit chod domácnosti?

Chytrá domácnost umí pomáhat i v nelehkých situacích, kdy nemůžeme být starším, či nemocným stále nablízku. Můžeme jim alespoň trochu ulehčit chod domácnosti. Zde se můžete inspirovat.

Kolik to stojí?

Cena závisí na Vašich přáních a představách, proto se nebojte a využijte bezplatné první konzultace a cenové nabídky přímo na Váš projekt.

Rámcovou představu si můžete udělat zde, ale opravdu záleží na Vašich přáních, cenově lze projekt dost přizpůsobit i pomocí jiných partnerů.

Pokud se Vám chytrá domácnost líbí a zároveň jste domácí kutilové a chcete si to zkusit sami, můžeme se dohodnout třeba jen na částečné podpoře a nákupu potřebných komponent.

Podívejte se také, jaké možnosti nabízí náš partner LOXONE, se kterým spolupracujeme

Nezaujaly Vás navrhované možnosti a máte jiné představy? Nezoufejte, nemusíme se omezit pouze na jejich nabídku, nebojíme se propojit více systémů dohromady a vše připravit podle Vašich představ i cenových preferencí.

Vašim nápadům i přáním máme dveře otevřené a fantazii se meze nekladou...