Přeskočit na obsah

Komerční prostory

Detaily služby

Jak vám pomůžeme

Podívejte se, jak chytře využít automatizaci pro vaše podnikání

Vlastníte kancelář, sklad, hotel, restauraci či jiný prostor, který byste chtěli vylepšit? Nápadům se meze nekladou, můžete využít vše, co nabízíme pro chytrou domácnost a rozšířit to i o průmyslovou automatizaci.

Pro inspiraci zde uvádíme, jak můžete využít inteligentní budovu pro vylepšení Vašeho podnikání. Propojením s průmyslovou automatizací získáte neustálý přehled ve vašem mobilním telefonu, například o průběhu testování či uskladnění vašeho produktu.

I s počasím se dá spolupracovat a využít ho ve svůj prospěch v podobě chlazení / topení. Pomocí automatizace lze snadno zajistit komfort Vám, Vašim zaměstnancům, či např. ve skladu za všech podmínek.
Barevné tónování světel může působit i jako terapie, efektivní svícení je úspornější a může pomoci zajistit správný růst rostlin.
Zabezpečení je kapitola sama pro sebe a zahrnuje kamery, kódovaný přístup podle oprávnění, odchodové tlačítko, které vše nastaví, zaplavová čidla, kouřové senzory, optické závory, kontaktní čidla, otvírání vrat, a to vše přehledně na jednom místě v jedné aplikaci.
Vhodným rozmístěním zdrojů audia můžete nejen zpříjemnit směnu zaměstnancům hudbou, ale i předat potřebné informace o nastalých událostech a rizicích, nebo podávat zprávy návštěvníkům.
Kompletní přehled v jedné aplikaci ve Vašem chytrém telefonu je naprostou samozřejmostí. Propojením například s PLC získáváte více možností - už nemusíte při testování být vždy přítomni, ale lze ho kdykoliv vzdáleně zkontrolovat a ovládat.

Podívejte se také, jaké možnosti nabízí náš partner LOXONE, se kterým spolupracujeme

Nezaujaly Vás navrhované možnosti a máte jiné představy? Nezoufejte, nemusíme se omezit pouze na jejich nabídku, nebojíme se propojit více systémů dohromady a vše připravit podle Vašich představ i cenových preferencí.

Vašim nápadům i přáním máme dveře otevřené a fantazii se meze nekladou...